Serwis ogumienia

Prowadzimy sprzedaż opon nowych, używanych, bieżnikowanych do wszystkich typów pojazdów.

Zapewniamy kompleksowe naprawy opon oraz pełen zakres usług wulkanizacyjnych. Prowadzimy sprzedaż opon wszystkich dostępnych na rynku producentów. Świadczymy usługi wymiany ogumienia do wszystkich typów pojazdów samochodowych i motocykli.

Firma dysponuje dwoma stanowiskami do obsługi samochodów osobowych i dostawczych, wyposażonymi w dwie montażownice, dwie wyważarki oraz podnośnik najazdowy. Posiadamy również montażownicę do opon wielkogabarytowych (np. ciężki sprzęt budowlany, itp.).

Stale modernizujemy nasz park maszynowy oraz podnosimy swoje kwalifikacje. Stosujemy maszyny uznanych światowych producentów takich jak Corghi, MF, Cemb. Nasz personel pracowniczy został przeszkolony między innymi przez Tip-Topol w zakresie naprawy ogumienia oraz przez Unitrol w zakresie prostowania felg.

Bardzo ważna jest dla nas właściwa i sprawna obsługa. W indywidualny sposób traktujemy każdego klienta, staramy się sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom i potrzebom. Zawsze staramy się służyć fachową obsługą i poradą. Nowoczesny i specjalistyczny sprzęt pozwala na sprawne funkcjonowanie serwisu. Dla wygody naszych klientów, wszystkie usługi staramy się wykonywać szybko i sprawnie, wymiana kompletu opon trwa około 15 minut !!!

Przyjazne ceny, specjalne upusty dla stałych klientów są naszym dodatkowym autem.

Galeriawizualia.com.pl